Zažijte veletrh jinak!

Navštivte ty vybrané stánky na veletrhu Amper. Na každém z nich bude čekat expert, který představí novinky v oboru, zajímavá řešení a bude připraven na vaše dotazy.

Aktuální přehled vystavovaných novinek
Moderní způsob návštěvy veletrhu
Praktické ukázky technických řešení
Expert, který je připraven na Vaše dotazy
Rychle a bez čekání – žádné fronty a domlouvání schůzek


Jak to funguje?

Vydavatelství Trade Media International společně s organizátorem veletrhu AMPER 2020, firmou TERINVEST, připravilo pro vystavovatele a návštěvníky veletrhu opětovně populární netradiční doprovodný program. V patronaci časopisů Control Engineering Česko a Řízení a údržba průmyslového podniku přináší opět AMPER TOUR 2020 - organizované prohlídky vybraných vystavovatelů na aktuální klíčová témata související zejména s digitální transformací tuzemské výroby.


Podmínky účasti

Účast na trasách AMPER TOUR je zdarma, při splnění podmínek předchozí registrace. V případě, že se registraovaný účastník neodhlásí (nejpozději 24 hodin předem) a nedostaví se k plánované trase, bude mu fakturován storno poplatek ve výši 500 Kč. Domluva vždy možná! 

Tour je vyhrazena výlučně pracovníkům průmyslových podniků. Počet míst je omezen.


Časové rozvržení

Komentované prohlídky začínají každý den dopoledne (10.00) i odpoledne (13.00) na stánku společnosti Trade Media International. Všichni účastníci obdrží předem instrukce a finální časování trasy, na kterou se přihlásili.


TIP: Podívejte se video z prohlídek Mezinárodního strojírenského veletrhu (MSV TOUR)! 

 

 

Amper tour ocem

Copyright © 2017 TRADEMEDIA INTERNATIONAL. Všechna práva vyhrazena.

logo footer 

Back to Top